742 Bertil Vallien, flaska, glas, Kosta Boda, signerad

Bertil Vallien, flaska, glas, Kosta Boda, signerad
  • Bertil Vallien, flaska, glas, Kosta Boda, signerad
  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 24 cm