740 Bordslampa, förgylld brons

Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons
  • Bordslampa, förgylld brons

  • Skick:Bruksslitage, saknas en del till glödlampshållare
  • Storlek:Höjd 47 cm utan lampskärmshållare