2914 Silvertacka, Trelleborg, vikt 100 gr

Silvertacka, Trelleborg, vikt 100 gr
  • Silvertacka, Trelleborg, vikt 100 gr

Stämplad Jan Lundgren Stockholm, tillverkad till Trelleborgs AB:s bolagsstämma 30 maj

  • Skick:Bruksslitage