2881 Göran Wärff, större ljuslykta "Polar" kosta Boda, signerad

Göran Wärff, större ljuslykta "Polar" kosta Boda, signerad
  • Göran Wärff, större ljuslykta "Polar" kosta Boda, signerad

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 14 cm