2840 Fickur, 4 st, bla omega och Spiral Brequet

Fickur, 4 st, bla omega och Spiral Brequet
  • Fickur, 4 st, bla omega och Spiral Brequet

  • Skick:Bruksslitage, fläckar, repor, bucklor förekommer, saknas ringen/öglan på Omegaklockan. Ej funktionstestade