2776 Tallrikar/fat, 10 del, lövformade, Italien

5 mattalrikar
5 assietter
- Skick:Bruksslitage, finns ett kantnagg på en assiett
- Storlek:Diam 19 - 26 cm

5 mattalrikar
5 assietter