2776 Tallrikar/fat, 10 del, lövformade, Italien

Tallrikar/fat, 10 del, lövformade, Italien
  • Tallrikar/fat, 10 del, lövformade, Italien

5 mattalrikar

5 assietter

  • Skick:Bruksslitage, finns ett kantnagg på en assiett
  • Storlek:Diam 19 - 26 cm