2747 Beck & Ljung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg) multipel, serigrafi på acetat, signerad 1971

Beck & Ljung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg) multipel, serigrafi på acetat, signerad 1971
  • Beck & Ljung (Holger Bäckström & Bo Ljungberg) multipel, serigrafi på acetat, signerad 1971

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Rammått ca 28 x 28 cm