2879 Timo Sarpaneva, ljusstakar, 3 st "Festivo" Iittala, Signerade TS

Timo Sarpaneva, ljusstakar, 3 st "Festivo" Iittala, Signerade TS
  • Timo Sarpaneva, ljusstakar, 3 st "Festivo" Iittala, Signerade TS

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 8 - 12 cm