2829 Vaser, 3 st, Ulrica Hydman vallien "Tulipa", Bertil Vallien "Rainbow", Kjell engman "Hackspettsvas"

Ulrica och Bertil signerade
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:Höjd 11 - 20 cm