2829 Vaser, 3 st, Ulrica Hydman vallien "Tulipa", Bertil Vallien "Rainbow", Kjell engman "Hackspettsvas"

Vaser, 3 st, Ulrica Hydman vallien "Tulipa", Bertil Vallien "Rainbow", Kjell engman "Hackspettsvas"
  • Vaser, 3 st, Ulrica Hydman vallien "Tulipa", Bertil Vallien "Rainbow", Kjell engman "Hackspettsvas"

Ulrica och Bertil signerade

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 11 - 20 cm