2827 Matservis 30 delar, Wexiö guld, Gustavsberg

- Skick:Bruksslitage, krackelyr, nagg på en tallrik, någon missfärgning bla i såsskål
- Storlek:12 mattallrikar diam 23,5 cm, 11 djupa tallrikar diam 23,5 cm