2827 Matservis 30 delar, Wexiö guld, Gustavsberg

Matservis 30 delar, Wexiö guld, Gustavsberg
  • Matservis 30 delar, Wexiö guld, Gustavsberg

  • Skick:Bruksslitage, krackelyr, nagg på en tallrik, någon missfärgning bla i såsskål
  • Storlek:12 mattallrikar diam 23,5 cm, 11 djupa tallrikar diam 23,5 cm