2826 Bordspendyl, Art Deco, signerad

Bordspendyl, Art Deco, signerad
  • Bordspendyl, Art Deco, signerad

  • Skick:Bruksslitage, pendel och nyckel saknas
  • Storlek:Höjd 30 cm, Längd 54 cm