2823 Bordsur, efter Francois Moreau, signerad

Bordsur, efter Francois Moreau, signerad
  • Bordsur, efter Francois Moreau, signerad

  • Skick:Bruksslitage, pendel och nyckel finns, Ej funktionstestad
  • Storlek:Höjd 34 cm, Längd 46 cm