2811 Skål på fot och 2 saltkar m glasinsatser, nysliver.

Skål på fot och 2 saltkar m glasinsatser, nysliver.
  • Skål på fot och 2 saltkar m glasinsatser, nysliver.

  • Skick:Bruksslitage, naggar på glasinsatser.
  • Storlek:Höjd 7 - 10 cm